КСТ - нашето малко форумче
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
КСТ - нашето малко форумче

Форум на КСТ
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Компютърна периферия

Go down 
+11
Lud_Nqma
EnKO
mirkassss
eternaluser
Trayan
iliqnskiq
ralev
tursacha
deni
magical_me
bodydoc
15 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
bodydoc
Баш майстора
Баш майстора



Брой мнения : 127
Join date : 31.08.2009
Местожителство : Android land

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyНед Яну 31, 2010 2:51 am

изпитни дати:

xx.xx.2010
xx.xx.2010
Върнете се в началото Go down
magical_me
Върл фен на КСТ
Върл фен на КСТ
magical_me


Брой мнения : 159
Join date : 13.09.2009
Age : 53
Местожителство : Кнежа

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyНед Яну 31, 2010 6:34 pm

17.04
15.05
в 6.201
Върнете се в началото Go down
http://vsayv.hit.bg/
deni
Върл фен на КСТ
Върл фен на КСТ
deni


Брой мнения : 94
Join date : 08.09.2009
Age : 36
Местожителство : Veliko Turnovo

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyВто Мар 02, 2010 12:31 am

Kolegi iskah da pitam nqkoi ot B grupa dali mu se e padnal HDD Fireball Plus AS nemojah da namerq nqkoi ne6ta ili pone za sverka na tova koeto namerih. Smile
Върнете се в началото Go down
tursacha
Върл фен на КСТ
Върл фен на КСТ
tursacha


Брой мнения : 72
Join date : 13.09.2009

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyСъб Апр 10, 2010 6:38 am

Ако някой не е разбрал, Кожухаров няма да ни праща материалите по третата задача от курсовата работа ( там където трябва да превеждаме и да обясняваме за какво става на въпрос ). Значи за курсовата остава да си предадем отчета за твърдия диск и реферата. alien alien alien
Върнете се в началото Go down
ralev
Върл фен на КСТ
Върл фен на КСТ
ralev


Брой мнения : 115
Join date : 07.09.2009
Age : 36
Местожителство : Русе

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyПон Апр 12, 2010 12:47 am

Има ли някой, на който му е одобрен реферата?

Аз два пъти пращам и все не става.
Първия път нищо не ставаше, а втория път съм изпълнил под 50%. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
tursacha
Върл фен на КСТ
Върл фен на КСТ
tursacha


Брой мнения : 72
Join date : 13.09.2009

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyПон Апр 12, 2010 12:53 am

Мариянския. Той е номер едно. Предал си е реферата и каза, че тази събота ще ходи на изпита.
Върнете се в началото Go down
iliqnskiq
Върл фен на КСТ
Върл фен на КСТ
iliqnskiq


Брой мнения : 76
Join date : 03.09.2009
Age : 44

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyВто Апр 13, 2010 4:02 am

Аз вече пратих скелета / т.е подточките / от реферата си, получих известие,че мейла е отворен от Кожухаров, но нищо повече.
Мисля да напиша каквото съм превел и синтезирал досега и пак да го пратя пъка каквото стане.

П.С Мариянския при Кожухаров ли е предал? Ако да е Ибаси и пича! Laughing
Върнете се в началото Go down
magical_me
Върл фен на КСТ
Върл фен на КСТ
magical_me


Брой мнения : 159
Join date : 13.09.2009
Age : 53
Местожителство : Кнежа

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyВто Апр 13, 2010 9:09 pm

iliqnskiq написа:
каквото съм превел и синтезирал досега Laughing
ама вие с Радо какво дибидус превеждате? аз знам само за реферата и оня загадъчен лист. Suspect или има още нещо??
Върнете се в началото Go down
http://vsayv.hit.bg/
ralev
Върл фен на КСТ
Върл фен на КСТ
ralev


Брой мнения : 115
Join date : 07.09.2009
Age : 36
Местожителство : Русе

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyСря Апр 14, 2010 10:37 pm

Вече и аз съм с приет реферат sunny
Остава да направя и презентацията...

В събота кой ще идва ?
Върнете се в началото Go down
iliqnskiq
Върл фен на КСТ
Върл фен на КСТ
iliqnskiq


Брой мнения : 76
Join date : 03.09.2009
Age : 44

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyСря Апр 14, 2010 11:25 pm

За реферата превеждам и търся материали от Google-то.

П.С. Ванка, прати си реферата по КП на мейла ми / iliqnskiq@gbg.bg / да го разгледам, pls!
Върнете се в началото Go down
Trayan
Мисли се за програмист от КСТ
Мисли се за програмист от КСТ
Trayan


Брой мнения : 40
Join date : 08.09.2009
Age : 35
Местожителство : Marten, Rousse

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyПет Апр 16, 2010 10:40 pm

От колко ще започне изпитът? Стаята си е 6.201 предполагам...
Върнете се в началото Go down
Trayan
Мисли се за програмист от КСТ
Мисли се за програмист от КСТ
Trayan


Брой мнения : 40
Join date : 08.09.2009
Age : 35
Местожителство : Marten, Rousse

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyСъб Апр 17, 2010 8:26 pm

Днес, 17.04 се явихме четири човека. Влязохме в 9ч и последният (аз) излезе 14ч.
Два часа се пише по тест (не е тест както си го знаем с отговори) с 14 въпроса. Имам снимани с прилично качество два от вариантите, а пишете на скайп или дайте майл да ги пратя. Иначе ги има на таблото от дясната страна на 6.201 ако са все още там.
После всеки си представя реферата чрез презентацията. След това пита първо колегите да го мъчат с някакви върпоси или да го похвалят (за предпочитане е да хвалите колегите да не ги питате Laughing) После тои пита по презентацията, дебне ако си казал нещо на криво или не си доизяснил и си отбелязва и накрая ти пуска 2-3 бързи въпроса... Грубо казано по 20 минути на човек отнема.
След това почва да проверява по теста и пак по всеки въпрос ако нещо е неясно написано или не е доизяснено пита.
Кожухаров 0:4 ние...
Върнете се в началото Go down
eternaluser
Алкохолика на КСТ
Алкохолика на КСТ
eternaluser


Брой мнения : 128
Join date : 15.09.2009
Местожителство : София

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyСъб Апр 17, 2010 11:23 pm

Евала Траянкаа!! и на другите 3ма колеги, които и да са Браво!!!

Lambrin@dir.bg мерси Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.geek.com/
ralev
Върл фен на КСТ
Върл фен на КСТ
ralev


Брой мнения : 115
Join date : 07.09.2009
Age : 36
Местожителство : Русе

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyНед Апр 18, 2010 3:47 pm

Моя тест беше с 13 въпроса и 50 точки общо. Оценката от презентацията се използва ако на теста си между 4 и 5 примерно. Но иначе гледа какво си направи на теста. Аз там имах 6 Very Happy . За 3 на теста трябва да има събрани 15% от точките. Когата проверява теста задава въпроси и иска пояснения към тях.

Когато се презентира трябва да се говори ясно, без мънкане, ръцете да не са в джоба и т.н.
Докато слуша презентацията си води записки и после задава въпроси, които не са много лесни. Аз на защита на презентацията изкарах 5 и 1/2, а на отговори 4 и 1/2.

За оформлението на презентациите(дизайна им) няма някакви специални изисквания. Трябва буквите да се виждат добре (да не се сливат с фона).

Но като обобщение на всичко изпита не е много труден. Ако рефератът е приет може да се каже, че и изпита е взет.
Върнете се в началото Go down
mirkassss
Върл фен на КСТ
Върл фен на КСТ
mirkassss


Брой мнения : 100
Join date : 10.09.2009
Age : 35
Местожителство : Хасково

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyПон Апр 19, 2010 1:13 pm

Привет и аз искам тестовете Very Happy
Мен ме връща 2 пъти - първият път - реферата ми бил плагиатство от БГ сайтове, а вторият път - все още бил повърхностен. Хора тоя ни изпитва кой колко владее word, а не на писаното - параграфи, оформление...глупости pale . И така все още се борим .... Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
http://mdesignbg.atspace.com
magical_me
Върл фен на КСТ
Върл фен на КСТ
magical_me


Брой мнения : 159
Join date : 13.09.2009
Age : 53
Местожителство : Кнежа

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyПон Апр 19, 2010 4:27 pm

искам и аз What a Face защото още не съм сядала да чета и май няма да започна скоро Surprised все се явява нещо извънредно и ще е цяло чудо ако остана без поправка Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://vsayv.hit.bg/
bodydoc
Баш майстора
Баш майстора



Брой мнения : 127
Join date : 31.08.2009
Местожителство : Android land

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyВто Апр 27, 2010 5:38 pm

много бих се радвал ако някой от предалите реферати ми прати своя си на bodydoc@rusenci dot com
Върнете се в началото Go down
EnKO
Мисли се за програмист от КСТ
Мисли се за програмист от КСТ
EnKO


Брой мнения : 40
Join date : 15.09.2009
Местожителство : Turgovishte

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyСря Апр 28, 2010 12:04 am

bodydoc написа:
много бих се радвал ако някой от предалите реферати ми прати своя си на bodydoc@rusenci dot com

Bodydoc нещо не мога да ти изпратя mail на bodydoc@rusenci.dot.com

Напиши си пак mail-a.
Върнете се в началото Go down
magical_me
Върл фен на КСТ
Върл фен на КСТ
magical_me


Брой мнения : 159
Join date : 13.09.2009
Age : 53
Местожителство : Кнежа

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyСря Апр 28, 2010 12:31 am

ами опитай да ми пратиш на мене Very Happy
какво направи с алгоритмите?
Върнете се в началото Go down
http://vsayv.hit.bg/
bodydoc
Баш майстора
Баш майстора



Брой мнения : 127
Join date : 31.08.2009
Местожителство : Android land

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyСря Апр 28, 2010 3:38 am

Аз си взех алгоритмите....т.е. всички ги взехме Smile
Оправих се с реферата. Благодаря
Върнете се в началото Go down
Lud_Nqma
Мисли се за програмист от КСТ
Мисли се за програмист от КСТ
Lud_Nqma


Брой мнения : 42
Join date : 22.09.2009
Местожителство : BeLeNe

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyНед Май 02, 2010 3:17 am

даите един реферат насам и тестовете да ги скивам и аз Smile ice_men82@abv.bg благодаря
Върнете се в началото Go down
mirkassss
Върл фен на КСТ
Върл фен на КСТ
mirkassss


Брой мнения : 100
Join date : 10.09.2009
Age : 35
Местожителство : Хасково

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyПон Май 03, 2010 3:18 pm

Колеги дайте нещо и насама Smile m_chilikova@abv.bg, незнам какво да правя два пъти му пращам реферата от 2рия път пратих му го на 23.04 още не ми е отговорил писах му, ако може скоро да получа отговор званя никъв го няма Sad нз какво да правя!!!!
Върнете се в началото Go down
http://mdesignbg.atspace.com
ralev
Върл фен на КСТ
Върл фен на КСТ
ralev


Брой мнения : 115
Join date : 07.09.2009
Age : 36
Местожителство : Русе

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyВто Май 04, 2010 12:40 am

http://dox.bg/files/dw?a=1444768d13

Това е реферата ми. Техническите изисквания са изпълнени.
Върнете се в началото Go down
mirkassss
Върл фен на КСТ
Върл фен на КСТ
mirkassss


Брой мнения : 100
Join date : 10.09.2009
Age : 35
Местожителство : Хасково

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyВто Май 04, 2010 1:12 pm

Вчера получих отговор от Кожухаров прие ми реферата, но искам д апопитам тези които са ми нали през това, сега трябжа да подготвя отчета за хард диска и да му го пратя ли?
И още нещо презентацията трябва да я подготвя и на изпита ли да му я покажа или предварително трябва да му я пратя споделете!? Neutral
Върнете се в началото Go down
http://mdesignbg.atspace.com
Trayan
Мисли се за програмист от КСТ
Мисли се за програмист от КСТ
Trayan


Брой мнения : 40
Join date : 08.09.2009
Age : 35
Местожителство : Marten, Rousse

Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия EmptyВто Май 04, 2010 5:00 pm

Реферата и отчета трябва да са представени преди изпита и той да ги одобри. Презентацията си я правиш, но не я пращаш, а на самият изпит когато си защитаваш реферата се водиш по презентацията, 6-7 слайда са достатъчни (моята беше 6 без заглавният), хубаво е да имаш някоя друга картинка или таблица в нея и да няма много текст по слайдовете. Хубаво е да е опростена без много ефекти и подбрана с такива цветове, че текста да се откроява от фона и да се чете нормално.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Компютърна периферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Компютърна периферия   Компютърна периферия Empty

Върнете се в началото Go down
 
Компютърна периферия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
КСТ - нашето малко форумче :: VI семестър-
Идете на: